Başkanımızın Mesajı

   

  Degerli Demreli hemsehrilerim;

  Idealist biri olarak,  hep memleketime hizmet etmenin hayalini kurdum. Hedefim, Demre’mizi Türkiye ve dünyanin cazibe merkezlerinden biri haline getirmektir. Demre’miz gerek dogal güzelligi, gerek tarihi zenginligi, gerekse de tarimsal faaliyetleri ile çok daha iyi yerlerde olmayi hak etmektedir.

  Demre Belediye Baskani seçilmemin bana verdigi sorumluluk bilinciyle, ekip arkadaslarim ve gönüllerini bana açan kiymetli hemsehrilerim ile birlikte çalisacagiz.

  Belediye gücünü halkindan alir. Seffaf, adil, idealist bir yapi içinde, birlik ve beraberligin ön planda oldugu katilimci bir yönetim biçimine sahip Demre’mize yakisir bir belediye olacagiz. Halkin katilimi, sorunlarin çözüme kavusturulmasini kolaylastirir. Dogru yolu bulmak, ortak akla kulak vermekten geçer. Bu dogrultuda tüm Demrelilerin yönetime katki koydugu ideal yapiyi korumak için hep birlikte var gücümüzle çalisacagiz.

  Çünkü biz Demreliler;
  kisir döngü altyapi sorunlari ile mücadele etmek zorunda birakilmis, çözümsüzlügün kaniksandigi o eski anlayisi geride birakmayi, somut, yapici çözümlerin hizla hayata geçirildigi ve gelecegine odaklanmis “yeni nesil belediyecilik” anlayisina sahip, kaliteli, seviyeli ve adil bir Demre’de yasamayi hak ediyoruz.

  Bereketli topraklarimizin bize sundugu potansiyeli ziyan etmeden, marka degeri ve maddi geliri yüksek, esit paylasimin her haneye yansidigi müreffeh bir Demre’de yasamayi hak ediyoruz.

  Kötü duygularla, korku ve mecburiyetlerle sinirlandirilmadan, özgürce düsünüp mutlu-umutlu gözleri ve aydinlik yüzleri ile güzel bir gelecegi hayal edebilen insanlar olmayi hak ediyoruz.

  Bu güzel gelecegi hep birlikte katilimci bir belediyecilik yapisi içinde omuz omuza çalisarak olusturacagiz. Her bir Demrelimizin görüsüne, katkisina ve fikrine ihtiyacimiz olacak.

  Gel, konusalim, çözelim, engelleri asa asa birlikte ilerleyelim. Sen olmadan bir eksigiz.