Muhtarlar Günü Etkinlikleri

    Demre’de 19 Ekim Muhtarlar Günü etkinlikleri Cumhuriyet Meydani’nda coskuyla kutlandi. Törene, Demre Kaymakami Sayin Murat UZ, Demre Belediye Baskani Sayin Süleyman TOPCU, Demre Belediyesi Muhtarlik Isleri Müdür Vekili Sayin Yusuf ÜLKER, daire amirleri, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluslarinin temsilcileri ile ilçede görev yapan muhtarlar ve vatandaslar katildi.
    Saygi durusu ve Istiklal Marsi'nin okunmasinin ardindan baslayan törenler Atatürk Aniti’na çelenk sunumu ile devam etti. Demre muhtarlar adina Yavu Mahallesi Muhtari Sayin Yasar PALAZ tarafindan anita çelenk sunuldu. Demre’de görev yapan muhtarlar adina bir konusma yapan Yavu Mahallesi Muhtari Yasar PALAZ, muhtarlarin vatan, bayrak ve millet sevdasiyla hiçbir karsilik beklemeden halka hizmet ettigini belirterek, "Hemsehrilerimizin yasamaktan mutlu oldugu, her saniye yüzünün güldügü mahallelerimizi yarinlara güçlü bir sekilde tasimaya devam edecegiz" dedi.
    19 Ekim Muhtarlar Günü etkinlikleri Demre Kaymakami Sayin Murat UZ’un Demre Ögretmen evinde muhtarlar onuruna verdigi yemekle sona erdi.