Tirmisin Halki Bilgilendirildi.

    Tirmisin Halki Bilgilendirildi.

    Antalya’nin Demre Ilçesine bagli Tirmisin mahallesinde DSI 13. Bölge Müdürlügü tarafindan vatandaslar kanal projesi hakkinda bilgilendirildi.

    Demre Ilçesi  Tirmisin mahallesinde yapilan toplantiya DSI 13. Bölge Müdürü   Hayrullah Coskun, Demre Kaymakami   Murat Uz, Demre Belediye Baskani  Süleyman Topcu, Ak Parti Ilçe Baskani  Ünal Arikan,  Demre Belediye Baskan Yardimcisi Faruk Akbudak, Demre Belediyesi Meclis Üyeleri  ve DSI yetkilileri ile Tirmisin Mahalle halki katildi.

    Toplantida konusan DSI 13. Bölge Müdürü  Hayrullah Coskun, Bölgemizin suanda kurak periyot diyebildigimiz bir dönemden geçtigini belirterek ”Demreliler sel ve benzeri felaketlerden geçtigimiz yillarda çok çekti, bundan sonra Demreli vatandaslarimiz yastiga basini rahat koyacak alin teriniz buhar olmayacak. Kanal projesi insaat esnasinda belki ufak tefek sikintilar yasayacaksiniz ama bittikten sonra siz ve sizden sonra ki nesiller için büyük bir miras olacaktir.” Dedi

    Demre Belediye Baskani Süleyman Topcu’da Tirmisin halkinin projeye verdikleri destekten dolayi tesekkür ederek “Demre Belediyesi olarak bu projeden etkilenecek vatandaslarimiza her türlü destegi yapacagiz. Daha önce de oldugu gibi Devletimiz ve belediyemiz siz vatandaslarimizin yararina olan bütün projeleri desteklemistir. Kanal projesi de daha önce yasadigimiz sel felaketlerinin önüne geçecektir. Vermis oldugunuz desteklerden dolayi tesekkür ederim.” Dedi.