Salı
Parçalı Bulutlu
7°C | 20°C
Çarşamba
Sağanak Yağışlı
8°C | 20°C
Perşembe
Parçalı Bulutlu
8°C | 18°C

Başkanın Mesajı

   

  Değerli Demreli hemşehrilerim;

  İdealist biri olarak, hep memleketime hizmet etmenin hayalini kurdum. Hedefim, Demre’mizi Türkiye ve dünyanın cazibe merkezlerinden biri haline getirmektir. Demre’miz gerek doğal güzelliği, gerek tarihi zenginliği, gerekse de tarımsal faaliyetleri ile çok daha iyi yerlerde olmayı hak etmektedir.


  Demre Belediye Başkanı seçilmemin bana verdiği sorumluluk bilinciyle, ekip arkadaşlarım ve gönüllerini bana açan kıymetli hemşehrilerim ile birlikte çalışacağız.

  Belediye gücünü halkından alır. Şeffaf, adil, idealist bir yapı içinde, birlik ve beraberliğin ön planda olduğu katılımcı bir yönetim biçimine sahip Demre’mize yakışır bir belediye olacağız. Halkın katılımı, sorunların çözüme kavuşturulmasını kolaylaştırır. Doğru yolu bulmak, ortak akla kulak vermekten geçer. Bu doğrultuda tüm Demrelilerin yönetime katkı koyduğu ideal yapıyı korumak için hep birlikte var gücümüzle çalışacağız.


  Çünkü biz Demreliler;
  kısır döngü altyapı sorunları ile mücadele etmek zorunda bırakılmış, çözümsüzlüğün kanıksandığı o eski anlayışı geride bırakmayı, somut, yapıcı çözümlerin hızla hayata geçirildiği ve geleceğine odaklanmış “yeni nesil belediyecilik” anlayışına sahip, kaliteli, seviyeli ve adil bir Demre’de yaşamayı hak ediyoruz.

  Bereketli topraklarımızın bize sunduğu potansiyeli ziyan etmeden, marka değeri ve maddi geliri yüksek, eşit paylaşımın her haneye yansıdığı müreffeh bir Demre’de yaşamayı hak ediyoruz.


  Kötü duygularla, korku ve mecburiyetlerle sınırlandırılmadan, özgürce düşünüp mutlu-umutlu gözleri ve aydınlık yüzleri ile güzel bir geleceği hayal edebilen insanlar olmayı hak ediyoruz.

  Bu güzel geleceği hep birlikte katılımcı bir belediyecilik yapısı içinde omuz omuza çalışarak oluşturacağız. Her bir Demrelimizin görüşüne, katkısına ve fikrine ihtiyacımız olacak.

  Gel, konuşalım, çözelim, engelleri aşa aşa birlikte ilerleyelim. Sen olmadan bir eksiğiz.

Copyrigt © 2019 Desing_By Mesut E®gül